بعد از تایید پرداخت است که فاکتور فروش صادر و سفارش شما برای ارسال آماده می‌شود 


*سفارش‌های ثبت شده یک تا چهار روز کاری (روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیل‌های رسمی روزهای غیرکاری بازار توزیع و اداره پست هستند.) آماده و ارسال می‌شوند. تحویل سفارش‌ها در تهران با پیک بین ۱ تا ۲ روز کاری، با پست پیشتاز ۲ تا ۳ روز کاری و پست سفارشی ۳ تا ۷ روز کاری زمان می‌برد. 


*فروشگاه اینترنتی «بیب بیب» تا زمانی که سفارش شما را به اداره پست تحویل نداده مسول است. بعد از آن مسولیت دریافت بسته، پیگیری سفارش یا زبانمان لال دریافت خسارت از اداره‌ی پست بر عهده‌ی مشتری‌ست. 


*هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت درج نکردن کد پستی یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت خوردن آن و هزینه‌ی ارسال مجدد بر عهده‌ی مشتری‌ست. 


*طبق قوانین شرکت پست، مأمور پست برای تحویل بسته‌های پیشتاز باید حداقل ۲ بار به آدرس مراجعه کرده و در صورت عدم حضور گواهی در محل نصب کند تا گیرنده ظرف ۱۰ روز با مراجعه به اداره پست منطقه، بسته را دریافت کند. اگر فکر می‌کنید امکان عدم حضور در آدرس‌تان وجود دارد بسته را با پست پیشتاز خریداری کنید تا مسئولیت بیشتری برای تحویل بر عهده اداره پست باشد. 


*اطلاعات ثبت شده از مشتریان در فروشگاه اینترنتی «بیب بیب» فقط برای ارائه‌ی خدمات این فروشگاه اینترنتی استفاده می‌شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت. 


» طبق قانون اداره پست مأمور پست باید برای تحویل بسته‌های پیشتاز حداقل 2 بار به آدرس مراجعه کرده و در صورت عدم حضور گواهی در محل نصب کند تا گیرنده ظرف 10 روز با مراجعه به باجه معطله، بسته را دریافت کند. اگر فکر می‌کنید امکان عدم حضور در آدرس‌تان وجود دارد بسته را با پست پیشتاز خریداری کنید تا مسئولیت بیشتری برای تحویل بر عهده اداره پست باشد. 


» هنگام ارسال بسته پستی، نام، آدرس، کد پستی و تلفن‌های ارائه شده توسط مشتری بر روی پاکت درج می‌شود تا امکان تماس مأمور پست با گیرنده در موارد اضطراری فراهم باشد.